یخچال مکعبی لبنیاتی

اداره یک فروشگاه لبنیاتی کار آسانی نیست. برای نگهداری فرآورده¬های لبنی مختلف به یخچال¬های صنعتی مخصوص نیاز دارید. یخچالی که بتواند در مدت زمانی حداقلی، لبنیات همزده گرم را برای مصرف مشتریان خنک کند. علاوه بر این مورد، از فساد محصولات و خشک شدن آن¬ها جلوگیری کند. یخچال مکعبی لبنیاتی همان محصولی است که احتیاج دارید.

این یخچال با نمای دو طرفه و بازشو از یک سو، نیازهای شما و مشتریانتان را پاسخگو خواهد بود. محل قرارگیری این یخچال عموما در بخش ابتدایی فروشگاه است تا محصولات در معرض دید قرار بگیرند. در این مطلب به پاسخگویی سوالات احتمالی شما، در رابطه با این یخچال صنعتی می¬پردازیم. استانداردهای تولید این یخچال و مزایای استفاده از آن را مورد بررسی قرار داده¬ایم.

یخچال مکعبی لبنیاتی چیست؟

این کالا همان طور که از نامش مشخص است، به شکل مکعبی بزرگ ساخته شده است. در سمت شیشه خور آن انحنا و خمی وجود ندارد. نسبت به سایر یخچال¬های صنعتی، ظاهری ساده تر دارد و در تمامی فروشگاه-های لبنیاتی و قصابی¬ها مورد استفاده قرار می¬گیرد. شما می¬توانید دمای داخلی آن را کنترل کنید. حداقل میزان سرمایش این دستگاه عموما صفر درجه است.

مزایای یخچال صنعتی مخصوص لبنیاتی

جنس بدنه یخچال مکعبی لبنیاتی از جنس استیل ضد زنگ است. در نتیجه برای نظافت آن مشکلی نخواهید داشت. طبقات این کالا به گونه¬ای طراحی شده تا انواع محصولات لبنی، با بسته بندی و ارتفاع مختلف را به راحتی چیدمان کنید. می¬توانید سطل¬های بزرگ پنیر را در طبقات پایین¬تر و محصولات کم¬جا مانند کره و خامه را در طبقات ابتدایی این یخچال قرار دهید.

نکاتی که لازم است برای خرید یخچال مکعبی لبنیاتی در نظر بگیرید

طراحی مناسب

اگر به تازگی قصد افتتاح یک فروشگاه لبنیاتی را دارید، بد نیست که این مطلب را تا انتها مطالعه کنید. ما با بررسی نیازهای شما بهترین پیشنهاد را ارائه خواهیم کرد. شما از یخچال مکعبی لبنیاتی چه انتظاراتی دارید؟ مسلما پاسخ شما این است که محصولات لبنی را تازه و خنک نگه دارد.

به غیر از این مورد چه نکته دیگری به ذهنتان می¬رسد؟ این ویژگی¬ها را هر یخچال صنعتی و معمولی دیگری هم دارد! وجه تمایز یک یخچال صنعتی مخصوص لبنیاتی با دیگر محصولات چیست؟ محیط فروشگاه¬های لبنیاتی مانند سایر فروشگاه¬های مواد غذایی نیست. شما محصولات رنگارنگ را مشاهده نخواهید کرد. بهتر است یخچالی را انتخاب کنید که در عین سادگی، طراحی زیبا و متفاوتی داشته باشید.

سهولت در نظافت

تمیز کردن و نظافت یخچال مکعبی لبنیاتی نباید کار دشواری باشد. ما احتمالات را در نظر می¬گیریم. در مقایسه با یک قنادی، قصابی و مواردی از این قبیل که از یخچال¬های صنعتی استفاده می کنند، ریخت و پاش شغل شما بیشتر است. ممکن است مشتریان یا خود شما ظروف پر شده از ماست یا هر محصول دیگری را به طور اتفاقی سرازیر کنند!

ماندن لکه¬های شیر و ماست در یخچال منجر به فاجعه خواهد شد. ممکن است بسته بندی محصولات دیگر آلوده شود، یخچال بو بگیرید و مشکلاتی از این قبیل را تجربه کنید. باید شرایطی وجود داشته باشید که یخچال را به راحتی نظافت کنید.

طبقات را باز کنید و درون آن را آب کشی کنید. در نتیجه بهتر است برای خرید یخچال مکعبی لبنیاتی این نکته را به خاطر داشته باشید. یخچال صنعتی با درب¬های کمدی برای فروشگاه لبنیاتی، گزینه مناسبی خواهد بود. هرچند که درب¬های ریلی زیباتر هستند.

گردش هوای مناسب

لبنیات از سایر محصولات بسته بندی شده و غیر بسته بندی متفاوت است. اگر محفظه درون یخچال به خوبی تهویه نشود، ممکن است محصولات شما بو بگیرید و حتی فاسد شود. چاره کار چیست؟ تصمیمات آگاهانه و انتخاب درست، از بروز این مشکلات جلوگیری خواهد کرد. اگر محصول خود را از یک تولید کننده معتبر خریداری کنید، جای هیچ گونه نگرانی وجود ندارد.

یک تولید کننده معتبر، کلیه یخچال¬های صنعتی خود را بر اساس استانداردهای کیفی سطح بالا عرضه خواهد کرد، از نیاز مشتریان خود آگاه است و در نتیجه خروجی این شرکت یک یخچال مکعبی لبنیاتی استاندارد، زیبا و مجهز خواهد بود. سیستم گردش هوا و کنترل دمای استانداری دارد و می¬توانید از سلامت محصولات اطمینان خاطر داشته باشید.

قیمت یخچال صنعتی

قیمت یخچال صنعتی برای شما مهم است؟ ادامه این مطلب را از دست ندهید. تفاوت قیمت این کالا باید بر اساس ابعاد و اندازه تعریف شده آن باشد. شما سرمایه¬ای مشخص در اختیار دارید. مسلما خواهان این هستید که بودجه خود را صرف خرید یک یخچال استاندارد و در عین حال مقرون به صرفه کنید. کیفیت را در الویت قرار دهید. یعنی با هر قیمتی که هست یخچالی بزرگ و مجهز را خریداری کنم؟ ابدا این پیشنهاد ما نیست.

اگر فروشگاه¬ شما در مرکز شهر واقع شده است، باید خود را برای تعداد بیشماری از مشتریان آماده کنید. در این صورت به یخچالی بزرگ احتیاج خواهید داشت. در غیر این صورت یخچال مکعبی لبنیاتی کوچک هم پاسخگوی نیاز شما و مشتریان خواهد بود. آیا خارجی بودن این محصول به معنای مجهز بودن آن است؟ این نکته را نه تائید می¬کنیم و نه تکذیب. اگر پرسش شما چنین است، تجدید نظر کنید.

مجموعه از نیازهای مشخص فروشگاه را در نظر بگیرید

• ابعاد یخچال

• ظرفیت داخلی آن

• شرایط تهویه

• حداکثر و حداقل دمای مورد نیاز

• سهولت در نظافت

• زیبایی و طراحی چشم نواز کالا

• تعمیر و نگهداری آسان

• ضمانت و گارانتی محصول

اگر محصولی را پیدا کردید که تمامی این فاکتورها را در خود گنجانده است، آن را خریداری کنید. اما یک نکته مهم را در نظر بگیرید. زمانی که یک محصول خارجی و یک محصول داخلی را مورد مقایسه قرار داده اید، در صورتی که هردوی آن¬ها تمامی این ویژگی¬ها را دارند، یخچال مکعبی لبنیاتی ایرانی را خریداری کنید. چرا؟ مسلما ارزان¬تر است و برای تعمیر و نگهداری آن دچار مشکل نخواهید شد.

جمع بندی

موتور یخچال مکعبی لبنیاتی، مانند سایر یخچال¬های صنعتی در بخش زیرین قرار دارد. این یخچال¬ها دارای ترموستات دیجیتال هستند که شرایط کنترل دما را آسان نموده است. بدنه این محصول از جنس استنلس استیل است. یعنی کاملا ضد زنگ و مقاوم خواهد بود.

طراحی و زیبایی آن با یک شیشه سکوریت نشکن تکمیل شده است. بازشوی آن از یک سو و نمای آن دو طرفه است. چراغ¬های ال ای دی محصولات را به بهترین شکل ممکن به نمایش می¬گذارد. سیستم تهویه این کالا، رطوبت نسبی محفظه و بوی مطبوع لبنیاتی همچون شیر، دوغ، ماست، سرشیر و کره را حفظ خواهد کرد.