یخچال قنادی - ویترین شیرینی فروشی

یخچال قنادی ( ویترین شیرینی فروشی )

تولید یخچال قنادی

پیشرفت تکنولوژی و فناوری باعث شده است که هر روز محصولات جدید و با کیفیت روانه ی بازار شود که نسبت به محصولات قبلی از تنوع و کیفیت خوبی برخوردار باشند.

خوشبختانه تکنولوژی به همه ی امور زندگی و مشاغل راه پیدا کرده است و باعث بهبود کیفیت تولیدات شده است که صنعت یخچال سازی در ابعاد وسیع از این قاعده مستثنی نیست و با توجه به کاربرد بالایی که یخچال های صنعتی امروزه دارند نمی توان کیفیت و مرغوب بودن آن ها را نادیده گرفت .گروه سرما سازااستفاده از یخچال های قنادی اصولا در داخل فروشگاه کاربرد دارد و در زیبایی و طراحی فروشگاه تاثیر گذار است از این رو توصیه ی ما به مشتریان این است که در انتخاب نوع و مدل یخچال قنادی دقت کنند با توجه به اینکه یخچال های قنادی در مدل ها و رنگ بندی های مختلف وجود دارد مشتریان باید با در نظر گرفتن نیازها و فاکتور هایی که برای آن ها در اولویت قرار دارد اقدام به خرید یخچال قنادی کنند چرا که در صورتی که یخچال های قنادی بدون توجه به فاکتورهایی که برای آن ها دارای اهمیت است خریداری شود ، متحمل هزینه ی زیادی خواهند شد.

یکی از ویژگی هایی که یخچال های قنادی باید از آن برخوردار باشند این است که برای موتور خانه و هم چنین بدنه ی یخچال قنادی از بهترین و مرغوب ترین قطعات استفاده شود در صورت رعایت کردن چنین اصلی قطعا ماندگاری و دوام یخچال قنادی بیشتر خواهد بود .

استفاده از یخچال قنادی برای ادامه ی کار یک شیرینی فروشی بسیار حیاتی و لازم است و ادامه روند کاری یک شیرینی فروشی بدون استفاده از یخچال قنادی غیر ممکن خواهد بود ، از طرفی دیگر برای اینکه شیرینی ها زیبایی های خود را به خوبی نشان دهند باید از یخچال هایی استفاده شود که بتواند زیبایی شیرینی ها را به خوبی نشان دهد ، از این رو در انتخاب یخچال قنادی برای فروشگاه های شیرینی فروشی باید بسیار دقت شودو از یخچال هایی استفاده کرد که از بهترین مواد برای ساخت موتور و بدنه ی یخچال قنادی استفاده شده باشد ، در صورتی که از یخچالی که با بهترین مواد و قطعات ساخته شده باشد برای فروشگاه شیرینی فروشی تهیه شود ، ماندگاری یخچال بهتر خواهد بود .علاوه براین زیبایی یخچال قنادی را در طراحی دکوراسیون داخلی باید در نظر گرفت ، چرا که در صورت به کاربردن یخچال هایی که دارای زیبایی هستند و در انتخاب آن از رنگ خوبی استفاده شده است ، به کار برده شود ، باعث جذابیت فروشگاه و در نتیجه جذب مشتری خواهد شد .


@val3


یخچال های قنادی نسبت به یخچال های معمولی دیگر از قدرت بالایی برخوردار هستند و هم چنین فضای بزرگ تری که یخچال های قنادی از آن برخوردار هستند سبب می شود تمیز کردن یخچال ها راحت تر و آسان تر انجام شود . در خرید یخچال های قنادی باید نیازهایی که از یخچال ها دارید را مد نظر قرار دهید .

یخچال قنادی یکی از تاثیر گذارترین موارد در دکوراسیون هر شیرینی فروشی می باشد .

یخچال قنادی می بایست علاوه بر مشخصات کاربردی و توان بازدهی ، به مسئله زیبایی آن هم پرداخته شده باشد و در وهله اول به چشم نوازی مشتریان بپردازد. در طراحی این یخچال ها به موضوع هم خوانی با محیط فروشگاه پرداخته می شود تا یخچال قنای با محیط قنادی ، فضای چشم نواز و لذت بخشی را القا نماید .

در بحث پارامتر های تخصصی در یخچال ها مواردی مانند گنجایش ، نحوه دسترسی ، میزان مصرف انرژی ، توان بازهی و … مد نظر می باشد .

انواع یخچال های قنادی

یخچال های ایستاده یا مکعبی : اندازه آنها بستگی به سلیقه و نیاز مشتری دارد.


@val3


یخچال های ویترینی: اندازه آنها بستگی به سلیقه و نیاز مشتری دارد.


@val3


یخچال شیشه خم: اندازه آنها نیز بستگی به نیاز و سلیقه مشتری دارد.


@val3

مشخصات محصول یخچال قنادی

- بدنه داخلی و خارجی از ورق گالوانیزه رنگی یا استنلس استیل (طبق سفارش)

- عایق شده با فوم تزریقی پلی یورتان

- با قابلیت تنظیم طبقات جهت ارائه بهتر کالا

- قابلیت نصب نوار قیمت گذاری PVC یا آلومینیوم (طبق سفارش)

- قابل تجهیز به سیستم روشناییLED با تنوع 256 رنگ در زیرطبقات، دارای ریموت کنترل با قابلیت تغییر رنگ برای اجناس مختلف درقفسه ها (طبق سفارش)

- دارای ضربه گیرهای PVC و یراق آلات وارداتی

- مجهز به کمپرسور دانفوس، کونور،......

- طبقات ساخته شده از ورق گالوانیزه با قابلیت تنظیم طبقات جهت ارائه بهتر کالا

- شیشه های ویترین و درب های یخچال از نوع سکوریت و دو جداره می باشد.

- تنظیم دمای یخچال و فریزر از طریق یک ترموستات دیجیتال برای یخچال بازه ی بالای صفر و برای فریزر صنعتی تا منفی چهارده درجه سلسیوس انجام می پذیرد.

- در مدولهای 200 سانتی متری، رنگ پودری الکترواستاتیک کوره ای طبق سفارش مشتری

- طراحی در ابعاد مختلف ، بر حسب محل قرار گیری دستگاه

- قابل تجهیز به سیستم روشناییLED با تنوع 256 رنگ در زیرطبقات، دارای ریموت کنترل با قابلیت تغییر رنگ برای اجناس مختلف درقفسه ها (طبق سفارش)

مقالات مرتبط

آشنایی با یخچال و فریزر صنعتی


یخچال دستگاهی است که از یک وسیله سرد کننده به همراه یک عایق حرارتی و سازوکاری برای انتقال گرما از داخل این محفظه به بیرون تشکیل میشود.

ادامه مطلب

معرفی انواع یخچال و فریزر صنعتی


یخچال دستگاهی می باشد که از یک وسیله سردکننده به همراه یک عایق حرارتی و سازوکاری برای انتقال گرما از داخل این محفظه به بیرون تشکیل میشود.

ادامه مطلب

آشنایی با کباب پزها


کباب پزها در انواع مختلف موجود میاشند که شامل :
کباب پز سنتی
کباب پز گازی

ادامه مطلب