قیمت فریزر ایستاده پروتئینی

مغازه های پروتئینی به دلیل نگهداری از حجم بالایی مواد خوراکی حساس به گرما برای فروش، به یک محیط سرد و خنک برای نگهداری اجناس احتیاج دارند. به همین علت، مغازه داران از یخچال های پروتئینی بزرگ استفاده می کنند. این یخچال ها در ابعاد مختلفی وجود دارند و خریداران می توانند با توجه به وسعت محل فروش اجناس خود، یک سایز مناسب را برای خرید انتخاب کنند. اگر قصد دارید برای مغازه پروتئینی خود یک فریزر ایستاده پروتئینی خریداری کنید، خواندن این مقاله می‌تواند برای شما کارآمد باشد. در این مقاله توضیحاتی در رابطه با کاربردهای فریزر ایستاده پروتئینی، ابعاد، مشخصات و قیمت آن به شما ارائه می کنیم که می توانند در انتخاب شما بسیار کمک کننده باشند.

انواع فریزرهای صنعتی پروتئینی و کاربرد آن ها

یخچال هایی که در مغازه های پروتئینی مورد استفاده قرار می گیرند، انواع مختلفی دارند که در این قسمت کاربردهای آن ها را بررسی می کنیم:

• یخچال های ویترینی

این فریزرها بیشتر برای نگهداری محصولات پروتئینی از جمله مرغ، ماهی، گوشت قرمز، سوسیس و کالباس مورد استفاده قرار می گیرند و این قابلیت را دارند که محصولات پروتئینی را برای بازدید مشتریان در معرض دید آن ها قرار دهند.

• فریزرهای خوابیده رو باز

این فریزرها، از جمله محصولات برودتی هستند که برای سرد نگه داشتن مواد پروتئینی در محل فروش آن ها مورد استفاده قرار می گیرند. این یخچال های رو باز برای نگهداری و در معرض دید قرار دادن سوسیس، کالباس و محصولات گوشتی تازه استفاده می شوند.

• فریزرهای ایستاده پروتئینی

فریزرهای ایستاده پروتئینی یا یخچال های قصابی نوع دیگری از محصولات برودتی هستند که در قصابی ها و گوشت فروشی ها کاربرد دارند. این فریزرها همان یخچال فریزر صنعتی هستند که در این مقاله سعی داریم آن ها را به شما معرفی کنیم.

فریزر ایستاده پروتئینی چیست؟

از فریزر ایستاده پروتئینی برای نگهداری محصولات پروتئینی و قطعات گوشت استفاده می‌شود. ذخیره فراورده های پروتئینی در این فریزر صنعتی موجب می شود که قطعات گوشت، تازه و سالم بمانند. شما می توانید این یخچال ایستاده را در ابعاد مختلفی تهیه کنید. در این یخچال، چند قفسه برای قرار دادن مواد پروتئینی حساس به گرما تعبیه شده اند. همچنین بخش هایی از این یخچال، مخصوصا برای آویزان کردن لاشه گوشت طراحی شده اند. وجود موتورهای خنک کننده بسیار قوی در این دستگاه از فاسد شدن محصولات پروتئینی جلوگیری می کند. به علاوه شما می توانید اجناس خود را ،بدون آن که از بابت خشک شدن آن ها نگران باشید، در این فریزر ایستاده نگهداری کنید.

مشخصات کلی فریزرهای ایستاده پروتئینی

بدنه فریزرهای صنعتی پرونئینی از جنس استیل استلنس ضد زنگ ساخته شده است که بتواند در عین تضمین دوام بالای این یخچال، سلامت گوشت‌ها و محصولات پروتئینی را تضمین کند. به علاوه جنس بدنه این فریزر مانع از هدر رفتن انرژی می شود. درب‌های این فریزر صنعتی از جنس شیشه سکوریت نشکن و با دوام هستند. این درب های شیشه ای دو جداره مانند یک عایق انرژی عمل می کنند و از خارج شدن هوای سرد داخل فریزر جلوگیری می کنند. اغلب این فریزرها در قسمت داخلی خود مجهز به یک ترموستات تنظیم دما هستند که از طریق آن می توانید دمای داخلی فریزر را مشاهده یا تنظیم کنید.

این فریزرها در اشکال و ابعاد مختلفی قابل خریداری هستند. در بعضی از مدل‌ها، یخچال به صورت قفسه بندی بوده و می‌توان محصولات پروتئینی را روی این قفسه ها قرار داد. بعضی دیگر از این یخچال‌ها برای آویزان کردن لاشه و قطعات بزرگ گوشت طراحی شده اند و تعدادی، هر دو ویژگی آویزان کردن گوشت و طبقه بندی را باهم دارند. به علاوه مدل‌های دیگری از این یخچال ها به شکل ویترینی طراحی شده اند که در مغازه های گوشت فروشی و ماهی فروشی کاربرد دارند.

فریزرهای ایستاده پروتئینی برای چه مشاغلی قابل استفاده هستند؟

بیشترین کاربرد این فریزرهای ایستاده در مغازه های گوشت فروشی، مغازه های مرغ فروشی و قصابی ها است. همچنین ماهی فروشی ها می توانند انواعی از این فریزرهای ایستاده را در محل کار خود استفاده کنند.

یخچال های ایستاده پروتئینی در چه ابعادی قابل تهیه هستند؟

این یخچال ها می توانند به شکل دو درب یا سه درب و در ابعاد و متراژهای مختلفی مانند متراژ یک و نیم متری یا دو متری به مشتریان عرضه شوند.

قیمت فریزرهای ایستاده پروتئینی

قیمت فریزر ایستاده پروتئینی، تحت تاثیر عوامل مختلفی می تواند متفاوت باشد. برای مثال هرچه ابعاد فریزر ایستاده مورد نظر شما بزرگتر باشد، باید هزینه بیشتری را برای خرید آن پرداخت کنید. در مقابل برای خرید فریزرهایی با ابعاد کوچکتر، نیازی به پرداخت هزینه های بالا وجود ندارد. از عوامل دیگری که روی قیمت این فریزرها تاثیرگذار هستند، می توان به برندهای تجاری مختلف سازنده آن ها اشاره کرد.

نحوه خرید فریزرهای ایستاده پروتئینی

برای خرید فریزرهای صنعتی ایستاده پروتئینی، شما می توانید با نمایندگی های فروش مختلف آن ها در سراسر کشور تماس بگیرید و در رابطه با نحوه خرید محصولات از آن ها سوال کنید. برای خرید این فریزرهای ایستاده بهتر است نمایندگی فروشی را انتخاب کنید که با دقت به سوالات شما پاسخ می‌دهد، خدمات پس از فروش مناسبی را برای مشتریان تدارک دیده است و ضمانت نامه‌های معتبری را به خریداران ارائه می‌کند. داشتن گارانتی و ضمانت نامه فروش می تواند کیفیت محصول خریداری شده شما را تضمین کند.

خلاصه مقاله و نتیجه گیری

فریزرهای ایستاده از ملزومات احداث و گرداندن مغازه های پروتئینی محسوب می شوند. بدون وجود این ابزار برودتی، فروشندگان مواد غذایی پروتئینی نمی توانند سلامت و تازگی محصولات خود را تامین کنند. پیش از خرید هر نوع یخچال یا فریزر برای فروشگاه پروتئینی خود، بهتر است با نمایندگی های فروش این محصولات صحبت کنید و درباره کاربرد این فریزرها و انتخاب ابعاد مناسب برای محل کارتان از کارشناسان راهنمایی بخواهید. جهت استعلام قیمت این محصولات می‌توانید با نمایندگی های فروش معتبر در سراسر کشور تماس بگیرید. به علاوه اگر نتوانستید محصول مورد نظر خود را از نمایندگی های حضوری فروش یخچال های صنعتی تهیه کنید، اصلا نگران نباشید. بسیاری از نمایندگی های فروش این محصولات وجود دارند که به صورت آنلاین فعالیت می کنند و محصول انتخابی شما را برایتان ارسال خواهند کرد.