فریزر صنعتی 800 لیتری

اگر یک فروشگاه را افتتاح کرده¬اید یا قصد دارید یک سوپر مارکت را اداره کنید، مطالعه این مطلب برای شما خالی از لطف نیست. فریزر صنعتی 800 لیتر یک محصول پرفروش در حوزه صنعت تجهیزات خنک کننده است. شما می توانید تمامی محصولات غذایی بسته بندی شده که فساد پذیر هستند را در آن نگهداری کنید. مسلما دوست دارید در رابطه با این محصول و کاربردهایی که دارد، اطلاعات بیشتری کسب کنید! پس با ما همراه شوید.

کاربرد فریزر صنعتی 800 لیتری

این محصول همانطور که از نامش مشخص است، یک فریزر با گنجایش 800 لیتر است. واحد لیتر مشخص کننده ظرفیت داخلی آن برای چیدمان انواع محصولات غذایی است. فریزر صنعتی برای مراکز فروشگاهی مختلفی همچون سوپر مارکت¬ها، پروتئینی ها، بستنی فروشی¬ها، فروشگاه¬های سبزیجات آماده و مواردی از این قبیل طراحی و تولید شده است.

اجزای مهم فریزر صنعتی 800 لیتری

• کمپرسور

• کندانسور

• اپراتور

• ترموستات

• بدنه

• درب ها

درب¬های این فریزر ساختاری کشویی دارد. درب هر سمت را که باز کنید، می توانید با هدایت آن به جهت مخالف به محفظه درون فریزر دسترسی پیدا کنید. سهولت در بازگشایی درب فریزر اهمیت بسیاری دارد. شما به عنوان فروشنده برای چیدمان محصولات و شارژ مجدد محتوای فریزر، روزانه چندین مرتبه درب آن را باز و بسته می¬کنید. مشتریان هم بیش از شما این کار تکرار خواهند کرد.

در نتیجه کیفیت اتصالات درب فریزر و ریل مخصوصی که درب ها روی آن قرار می¬گیرند، از اهمیت بسیاری برخورداری است. به این نکته هم توجه داشته باشید که دستگیره¬های نصب شده، استاندارد و مقاوم باشند. از طرفی شیشه¬های استفاده شده در تولید دستگاه از جنس سکوریت نشکن باشد. عملکرد این دستگاه و اجزای داخلی آن باید مشابه دیگر فریزرها ساختاری بیسیک و در عین حال استاندارد داشته باشد.

نحوه استفاده از فریزر صنعتی 800 لیتری

بگذارید ماجرای استفاده از این محصول را پیچیده نکنیم، کافیست فریزر را به برق متصل کنید، دما را تنظیم کنید و محصولات را در قفسه ها بچینید، همین؟ بله، اما این نکات را به خاطر داشته باشید. در واقع نحوه استفاده از آن کاملا ساده است. به شرطی که توسط سرویس  کار متخصص شرکت تولید کننده نصب و راه اندازی شود.

چرا؟ به جهت چک کردن شرایطی ایمنی و آموزش صحیح شما برای استفاده درست از فریزر، این کار لازم است. از طرفی زمانی محصول شما شامل گارانتی و ضمانت خواهد شد که توسط شرکت نصب و راه اندازی شود. این نکته را جدی بگیرید تا متحمل ضررهای مالی نشوید.

برای تنظیم دمای فریزر صنعتی 800 لیتری میزان مشخصی تعریف شده است؟

این محصول یک یخچال نیست. یک فریزر مجهز است که محتویات خود را در حالت انجماد نگه¬ می¬دارد. در نتیجه کمترین سرمای ساطع شده از دیواره¬های داخلی آن، می¬تواند به میزان حداکثر سرمای یک یخچال باشد. کنترل دمای فریزر به عهده شما خواهد بود. بر این اساس که درب فریزر در طول روز چند بار باز و بسته می¬شود و شرایط آب و هوایی منطقه¬ای که در آن مستقر هستید به چه صورت است.

بهترین راه برای یافتن دمای مناسب، کنترل وضعیت محتویات فریزر است. سلامت محصولات غذایی را مورد بررسی قرار دهید. باید مطمئن شوید که نیم منجمد هستند، نه آنقدر خشک که مانند سنگ باشند و نه آنقدر نرم که نهایتا یک الی دو روز دوام بیاورند. البته بر اساس نوع محصولات غذایی مورد نظر شما، تنظیم دمای فریزر صنعتی 800 لیتر متغیر خواهد بود. به عنوان مثال دمای نگهداری ماهی منجمد با بستنی متفاوت است.

ویژگی های فریزر صنعتی عرضه شده در این سایت

تولید یخچال و فریزر صنعتی این مجموعه، بر اساس استاندارد¬های کیفی مصوب جهت تولید دستگاه¬های صنعتی خنک کننده طراحی، ساخت و عرضه شده است. مهم ترین نکته¬ای که شما را برای خرید این محصول مجاب می¬کند، ضمانت کیفیت و گارانتی فریزر صنعتی 800 لیتر است.

زیبایی

طراحی ساده و زببای این محصول، باعث شده مورد پسند انواع سلیقه¬ها واقع شود. دوست دارید نام فروشگاه خود را روی بدنه ای فریزر چاپ کنید؟ کاملا امکان پذیر است. بدنه از جنس ورق استیل مقاوم است. سطح آن با رنگی ضدخش آراسته و کاور شده است. شما می¬توانید تصویر یا عنوان مورد نظر خود را روی بدنه آن چاپ کنید. درب¬های شیشه¬ای فریزر نیز فرمی محدب دارد.

سهولت در نظافت و استفاده از این محصول

ممکن است بسته بندی یکی از محصولات غدایی چیده شده باز شود، در نتیجه محفظه فریزر را آلوده کند. برفک یا آلودگی هایی از این قبیل باید در اسرع وقت تمیز شود. می¬توانید قفسه¬های تعبیه شده در فریزر صنعتی 800 لیتر را به راحتی خارج کنید و درون محفظه را پاک سازی کنید.

این قفسه ها برای سهولت در استفاده از این محصول طراحی شده است. می توانید محصولات غذایی مختلف را از یکدیگر تفکیک کنید. شما و مشتریانتان در جابجایی و انتخاب محصولات چیدمان شده راحت¬تر خواهید بود. درب ها با فشار محدود دست جابجا می¬شود. برای کنترل دمای فریزر، می¬توانید تایمی را برای افزایش یا کاهش دما تعیین کنید.

حمایت از تولید کننده داخلی و صرفه جویی در هزینه ها

فریزر صنعتی 800 لیتر، محصولی استاندار، زیبا، جادار و مقرون به صرفه است. دلیل اختلاف قیمت این فریزر با محصولات مشابه خارجی چیست؟ اگر این فریزر ایرانی را با نمونه خارجی آن مورد مقایسه قرار دهید، متوجه خواهید شد تنها تفاوت این دو محصول، اختلاف قیمت آن ها است. یعنی از نظر کیفیت و رعایت استانداردهای تولید، یکسان هستند.

این قیمت مناسب به واسطه فراهم شدن امکان تولید آن در داخل کشور است. متخصصان داخلی و کارگران ماهر این شرکت، امکان خرید مقرون به صرفه را برای شما فراهم کرده¬اند. با خرید این محصول از تولید کنندگان داخلی حمایت خواهید کرد.

جمع بندی

برخی از محصولات صنایع غذایی، با تاریخ انقضای مشخص پس از تولید در کارخانه فریز می شوند. این محصولات قبل از اینکه به دست مشتریان برسد، لازم است در شرایط مشابه نگهداری شود. در این بین، شما به عنوان صاحب یک فروشگاه مواد غذایی، برای نگهداری این محصولات به فریزر احتیاج دارید.

چرا فریزر صنعتی 800 لیتر؟ ظرفیت آن معقول و استاندارد است، طراحی ساده و زیبای آن، برای محیط فروشگاه های محصولات غذایی مناسب است، چرخ¬های تعبیه شده در زیر آن، امکان سهولت در جابجایی را فراهم خواهد کرد، قفسه های تعبیه شده در محفظه، امکان نظم دهی را فراهم می کند، تنظیم دمای آن آسان است و محصولات را با دمای مشخص منجمد می¬کند، پس پیشنهاد می دهیم که همین حالا برای خرید اقدام کنید.