فریزر صنعتی ۶۰۰ لیتری

چنانچه قصد راه اندازی یک فروشگاه مواد غذایی را دارید استفاده از فریزر صندوقی برای شما لازم خواهد بود. فریزر صنعتی ۶۰۰ لیتری از جمله تجهیزات برودتی است که برای نگهداری انواع مواد پروتئینی، بستنی، سبزیجات، خوراک لبنی و انواع پنیر پیتزا کاربرد دارد. این نوع فریزر با حجم و ابعاد مختلفی طراحی و تولید می شوند.

شما با توجه به تناسب نیاز خود باید فریزر مورد نظر را خریداری کنید. معمولاً در سوپرمارکت ها و فروشگاه های کوچک از فریزر صنعتی ۶۰۰ لیتری استفاده می شود. این فریزر به شما فضای مناسبی می دهد تا بتوانید محصولات خود را به خوبی در آن جای دهید. فریزر صنعتی به خوبی از تمام مواد شما نگهداری می کند.

خصوصیات فریزر صنعتی ۶۰۰ لیتری

در ساخت این نوع از فریزرها معمولاً از ورقه ‌هایی از مقاومت و استحکام بالا استفاده می شود. فلز مورد استفاده در ساخت فریزر صنعتی معمولاً از جنس استیل استنلس و گالوانیزه هستند. این نوع استیل دارای استحکام بسیار بالایی است که می ‌تواند دوام و طول عمر بالایی برای ما داشته باشد.

به لحاظ ظاهری نیز درب فریزر صنعتی معمولاً به صورت ساده و یا شیشه ‌ای خمیده طراحی می ‌شود. طراحی شیشه خمیده موجب می ‌شود که از هدر رفت انرژی به خوبی جلوگیری شود. یادآور می شویم که درب های شیشه ای و خمیده به صورت کشویی بر روی بدنه نصب می شوند. برای باز کردن درب آن ها را به سمت چپ و راست هدایت می کنیم.

از مزایای بهره مندی فریزر صنعتی می توان به بهره مندی از سبدهایی به جهت قرارگیری انواع محصولات اشاره کرد. شما می ‌توانید به راحتی در این سبد انواع سبزیجات، بستنی ها و محصولات پروتئینی را قرار دهید. استفاده از سبد در درون یخچال موجب می شود که از فضای موجود در آن به ‌صورت بهينه بهره مند شوید. قرار گرفتن سبد موجب می شود که علاوه بر قسمت زیرین فریزر بتوان از قسمت بالای آن نیز به منظور قرار گرفتن محصولات استفاده کرد.

کاربرد فریزر صنعتی ۶۰۰ لیتری

برای بسیاری از افراد جذاب ‌ترین قسمت هر سوپر مارکت می تواند یخچال یا فریزر بستنی آن باشد. شما هیچ سوپرمارکت یا هایپرمارکتی را بدون فریزر صنعتی نخواهید دید. به دلیل شکل صندوق بودن آن این نوع یخچال و فریزر را یخچال یا فریزر صندوقی نیز می نامند. برای تجهیز مغازه و یا سوپرمارکت خود نیاز به یک فریزر صنعتی خواهید داشت. فریزر صنعتی مناسب می ‌تواند تا حدود زیادی نیاز های کاربران را رفع کند.

نوع طراحی فریزر صنعتی

پیشرفت تکنولوژی موجب شده که فریزر صنعتی به بروزترین فناوری و ویژگی تجهیز شود. استفاده از استیل استنلس برای ساخت محفظه آن نشان از حساسیت تولیدکننده ها نسبت به ساخت این نوع فریزر دارد. پیشرفت تکنولوژی موجب می شود که استفاده از وسایل صنعتی حساسیت فراوان داشته باشد.

فریزر صنعتی با بهره مندی از بروز ترین و قدرتمند ترین موتور ها نیاز های شما را به خوبی پاسخگو خواهد بود. نوع موتور ساخته شده در فریزرها معمولاً سیبریا، سکاپ یا بمبئو است. موتورهایی که در فریزر صنعتی استفاده می ‌شود از جمله قدرتمندترین موتورهای موجود در این صنعت هستند.

در بین یخچال فریزرهای فروشگاه این فریزر معمولاً دارای بیشترین کاربری خواهد بود. طراحی و نوآوری در ساخت فریزر ۶۰۰ لیتری موجب شده که این نوع فریزر در طرح و ابعاد مختلف و متناسب با نیاز شما طراحی و تولید شود.

معمولاً در طراحی بدنه فریزرهای صنعتی با تزریق پلی اورتان مانع از هدر رفتن انرژی می‌ شوند.

علاوه بر بدنه استیل در بسیاری از موارد از گالوانیزه با ضخامت مناسب در ساخت آن استفاده می شود. گالوانیزه به دلیل استحکام و مقاومت بالایی که دارد می تواند از پوسیدگی و خرابی یخچال به خوبی جلوگیری کند.

لوله های گازرسانی از جنس مس با ضخامت 3.8 اینچ در این یخچال تعبیه شده ‌اند. ورق داخلی فریزر صنعتی ۶۰۰ لیتری از جنس آلومینیوم و برفکی است. ترموستات استفاده شده در این نوع فریزر ساخته شده با جدیدترین تکنولوژی و از نوع مکانیکی است.

مزایای استفاده از فریزر صنعتی ۶۰۰ لیتری

همانگونه که در بالا گفتیم برای تجهیز فروشگاه مواد غذایی و سوپرمارکت ها نیاز به یک فریزر صنعتی خواهید داشت. از پرکاربردترین فریزرها می ‌توان به فریزر ۶۰۰ لیتری یا فریزر صندوقی اشاره کرد. فریزر صندوقی بهترین محل برای نگهداری طولانی مدت محصولات پروتئینی و لبنی شما خواهد بود.

استفاده از روش برفک زدایی در این نوع فریزر کمک شایانی به بالا رفتن کیفیت آن می کند. روش طراحی موتورهای استفاده شده در فریزر صنعتی به ‌صورت دیفراست است. بهره مندی از سیستم گردش هوا به صورت استاتیک نیز از مزایای استفاده از فریزر صنعتی ۶۰۰ لیتری خواهد بود.

فروشگاه و سوپرمارکت ها نیاز به یخچال با دمای بسیار پایین به جهت انجماد محصولات خواهند داشت. از این جهت استفاده از فریزر صنعتی می‌ تواند میزان برودت تا حد منفی ۲۲ درجه سلسیوس را برای شما فراهم کند.

یکی از معضلات اکثر فروشگاه ها معمولاً کمبود جا برای قرار دادن مواد پروتئینی است. طراحی فریزر صنعتی به گونه ‌ای است که با قرار گرفتن قفسه هایی می تواند چندین برابر فضا را برای ما بهینه کند.

مزیت دیگر استفاده از فریزر صنعتی قیمت مناسب آن نسبت به عملکردش خواهد بود. یخچال های ایستاده معمولاً با توجه به طراحی خود دارای قیمت به مراتب بیشتری هستند. با این حال استفاده از فریزر صنعتی ۶۰۰ لیتری گزینه بسیار مقرون به صرفه تری برای کاربران است.

خرید فریزر صنعتی۶۰۰ لیتری

سوپر مارکت و هایپر مارکت ها نیاز به بهره مندی از تجهیزات مناسب را دارند. چنانچه شما نیز قصد راه اندازی یک کسب و کار یا ایجاد فروشگاه را دارید، باید از این تجهیزات استفاده کنید. نگهداری مواد پروتئینی و همچنین بستنی ها این مهم را می طلبد که از فریزر با انجماد بالا استفاده کنیم.

یکی از پرکاربردترین فریزرها، فریزر ۶۰۰ لیتری است. این فریزر با دمای انجماد بسیار مناسب به خوبی محصولات شما را نگهداری می کند. برای خرید این نوع فریزر با مراجعه به یک مرکز فروش مطمئن از یک خرید رضایت بخش بهره مند شوید.