فریزر صندوقی 400 لیتری

اگر بخواهیم یک اسم مستعار برای این محصول انتخاب کنیم تا نامش تداعی کننده تصویر آن باشد، صندوقچه بستنی ها عنوان مناسبی خواهد بود. بله، درست متوجه شدید. این فریزر صندوقی 400 لیتری، در اکثر سوپر مارکت¬ها، مغازه¬های و فروشگاه¬ها استفاده می¬شود. آن هم برای منجمد نگه داشتن بستنی¬ها و دیگر محصولات خوراکی منجمد که ابعاد کوچکی دارند. قصد خرید این محصول را دارید؟ تا انتهای این مطلب با ما همراه باشید.

فریزر صندوقی کم مصرف

می¬توان گفت که این مزیت یکی از مهم ترین¬ دلایل آمار فروش فوق العاده این محصول است. صرفه جویی در مصرف برق امری ضروری و مهم محسوب می¬شود. پیامد مثبت در نظر گرفتن این نکته، کاهش هزینه  قبض برق شما است. این یعنی صرفه جویی در هزینه¬ها! چه چیزی از این بهتر؟! محصولی کارآمد و در عین حال قدرتمند را در اختیار خواهید داشت.

جابجایی آسان

در زیر فریز صندوقی 400 لیتری، چرخ¬هایی مقاوم تعبیه شده است تا به آسانی جابجا شود. این چرخ¬ها وزن خود دستگاه و محتویات آن را تحمل خواهد کرد. مواد به کار رفته در ساخت آن، متریالی مقاوم و با دوام است. می توانید با وارد کردن نیروی محدود، فریزر را در هر نقطه¬ از فروشگاه که در نظر قرار دهید.

بدنه مقاوم

فلزات به کار رفته در ساخت دستگاه و رنگی که برای کاور کردن آن استفاده شده، فریزر شما را به محصولی با دوام تبدیل کرده است. یعنی به مرور زمان فرسایش کمتری خواهد داشت و مجبور به تعویض زود هنگام این محصول نیستید. تولید کننده این محصول تمامی استانداردهای طراحی و تولید یخچال و فریزر صنعتی را رعایت کرده است.

درب شیشه¬ای محدب و تخت

فرم محدب شیشه¬های فریزر باعث شده تا بتوانید از نهایت ظرفیت آن استفاده کنید. اگر شیشه¬ها حالتی تخت داشته باشد، مسلما محتویاتی که در ردیف بالایی چیده شده اند، بستن درب آن را مشکل می¬کرد. بنابراین طراحی محدب و قوس دار این شیشه، علاوه بر ایجاد ظاهری متفاوت، امکان استفاده از نهایت ظرفیت را فراهم کرده است.

از طرفی نوع تخت آن می¬تواند در ایجاد فضای بیشتر در محیط کار شما کمک کننده باشد. به عنوان مثال در آشپزخانه¬های کوچک رستوران¬ها، با قرار دادن یک صفحه ام دی اف به عنوان میز کار مورد استفاده قرار بگیرد. البته این شیوه چندان توصیه نمی¬شود، مگر اینکه محدودیت فضا داشته باشید.

ساده و در عین حال زیبا

محصولات محیط¬های فروشگاهی تنوع بسیار زیادی دارند. یخچال¬ها و فریزرها علاوه بر کارایی خنک کننده¬ای که دارند، وظیفه نظم دهی این فضا را در کنار شلف¬های فروشگاهی انجام می¬دهند. فرم ساده فریزر صندوقی کم مصرف شما، کمک می¬کند از شلوغی بیش از حد فضای کارتان جلوگیری کنید. در طراحی و تولید محصولات صنعتی محدودیتی وجود ندارد. علت سادگی آن نظم دهی و زیبایی بخشی به محیط فروشگاه است.

مناسب برای فروشگاه¬های کوچک و بزرگ

این فریزر فقط برای بستنی¬های خوشمزه است؟ ابدا اینطور نیست. با توجه به سایز قفسه¬های تعبیه شده، می-توانید هر نوع محصولی که نیاز به انجماد داشته باشد را در آن نگهداری کنید. مثلا چه چیزهایی؟ این فریزر صنعتی برای نگهداری از محصولات غذایی منجمد کوچک مورد استفاده قرار می¬گیرد. می¬توانید در یک فروشگاه پروتئینی از آن استفاده کنید. بسته¬های پنیر پیتزا، نان پیتزا، فلافل آماده و ناگت¬ها را در آن قرار دهید.

فروشنده سبزیجات آماده هستید؟ بسته¬های سبزی، نخود فرنگی، ذرت و مواردی از این قیبل را در آن نگهداری کنید. اگر محصولات منجمدی را عرضه می¬کنید که بسته بندی هستند و خود مشتری آن محصول را انتخاب می¬کند، این فریزر صندوقی 400 لیتری مخصوص خود شما طراحی و تولید شده است. نمای دورن آن به واسطه شیشه سکوریت محدب قابل مشاهده است و تصمیم گیری را آسان می¬کند.

قیمت مناسب فریزر صندوقی کم مصرف

تعریف شما از قیمت مناسب برای یک محصول چیست؟ اگر محصولی را پیدا کنید که ارزان قیمت باشد خوشحال خواهید شد و بی درنگ آن را می¬خرید؟ دلیل ارزانی آن را بررسی نمی¬کنید؟ منظور ما این نیست که اجناس و محصولات ارزان قیمت خوب نیستند. قرار است به شما کمک کنیم تا خریدی آگاهانه داشته باشید. برخی اوقات به دنبال خرید یک فریزر صنعتی خارجی هستید.

چشم هایتان را می¬بندید و گزینه¬ها را محدود می¬کنید. فقط خارجی باشد! این استدلال هم غیر منطقی است. مثلا یک ویژگی مشخص را در نظر بگیرید. من به دنبال فریزر صندوقی کم مصرف هستم. شاید بتوانیم در رابطه با این ویژگی کمی بحث کنیم. اما از الویت قرار دادن محصولات خارجی دست بردارید!

شما باید کیفیت را مد نظر قرار دهید. مسلما فریزرهای صنعتی تولید شده توسط تولید کننده¬های نامی، محصولاتی معتبر هستند. چرا؟ چون می¬توانید بقای این شرکت را مد نظر قرار دادن استانداردهای کیفی و مشتری مداری استنباط کنید. حال این برند خارجی باشد یا داخلی. اگر تا به اینجای مطلب با من هم نظر هستید، نکته آخر را نیز مطالعه کنید.

خرید از تولید کننده داخلی معتبر

به دنبال صرفه جویی در هزینه¬ها هستید؟ بسیار خب. ما درک می¬کنیم راه اندازی یک کسب و کار در شرایط اقتصادی موجود کمی دشوار است. سعی دارید حساب شده عمل کنید تا متحمل ضررهای مالی جبران ناپذیر نشوید. خرید یک محصول ارزان و بی کفیت، در آینده نه چندان دور برایتان دردسر خواهد شد. آنچه که به خیال شما صرفه جویی شده، صرف هزینه¬های تعمیر و حتی خرید مجدد فریزر می¬شود!

برای خرید فریزر صندوقی 400 لیتری، یک برند تولید کننده داخلی معتبر را انتخاب کنید. محصولی ایرانی، در عین حال استاندارد و مقرون به صرفه خریداری کنید. خرید محصولات خارجی در زمانی جایز است که نمونه باکیفیت و مشابه آن، در بازار داخلی یافت نشود. چه چی از این بهتر که فریزر صندوقی کم مصرف خود را با قیمتی مناسب، از یک تولید کننده داخلی خریداری کنید.

جمع بندی

فریزر صندوقی 400 لیتر، یک فریزر صندوقی کم مصرف و مقرون به صرفه است. این محصول با شیشه¬ محدب سکوریت مزین شده است. بدنه آن از فلزات مقاوم و درجه یک ساخته شده است. یک پوشش رنگی مقاوم دارد که از صدمه دیدن آن جلوگیری خواهد کرد.

چرخ¬های تعبیه شده در زیر این محصول، امکان جابجایی آسان را فراهم کرده است. قفسه¬های درون محفظه، امکان نظم دهی را بری شما ایجاد خواهد کرد. کیفیت محصول معرفی شده از طرف تولید کننده ضمانت شده است. گارانتی بلند مدت آن امکان استفاده از خدمات پس از فروش را فراهم کرده است. برای خرید این فریزر همین حالا اقدام کنید.