خرید یخچال صنعتی

چنانچه قصد راه اندازی یک فروشگاه یا کارخانه مواد غذایی را دارید نیاز به خرید یخچال صنعتی خواهید داشت. یخچال های صنعتی که معمولاً با نام یخچال های فروشگاهی نیز شناخته می شوند از اصلی ترین وسایل مورد نیاز جهت راه اندازی یک فروشگاه مواد غذایی است. این شرایط موجب شده که فروش یخچال صنعتی با حساسیت بالایی انجام پذیرد. شما با خرید یخچال صنعتی می توانید مواد غذایی خود را به راحتی در معرض نمایش قرار دهید. یخچال های صنعتی با ابعاد و طرح های مختلف امروزه در دسترس افراد قرار دارند.

یخچال و فریزر صنعتی

یکی از ملزومات آشپزخانه صنعتی، کافی شاپ ها، رستوران ها و فست فود ها استفاده از یخچال و فریزر صنعتی خواهد بود. یخچال و فریزر صنعتی به گونه ‌ای طراحی می‌ شوند که به بهترین نحو مواد غذایی را در دمای مناسب نگهداری می‌کنند. استفاده از یخچال های صنعتی در این فروشگاه ها امری لازم و ضروری خواهد بود. تولید یخچال و فریزر صنعتی در اندازه ها، اشکال و ویژگی های متفاوت انجام می شوند.

برای مصارف گوناگون و استفاده در مشاغل متفاوت شما نیاز به خرید یخچال صنعتی مناسب دارید. امروزه فروشگاه های مختلف یخچال های صنعتی متفاوتی را متناسب با نیاز شما ارائه می دهند. به طور مثال در صنعت داروسازی از گونه ‌ای یخچال صنعتی به جهت نگهداری محصولات استفاده می شود.

لزوم خرید یخچال صنعتی

نگهداری از مواد غذایی و محصولات بهداشتی نیازمند بهره مندی از یخچال صنعتی مناسب خواهد بود. یخچال مناسب با کار شما می ‌تواند به خوبی از محصولات و مواد غذایی شما محافظت کند. یخچال های صنعتی با قدرت به مراتب بالاتر از یخچال و فریزرهای خانگی طراحی و تولید می شوند. این نوع یخچال و فریزر ها به مصرف انرژی بالاتری نیاز دارند. استفاده از فن های خنک کننده، سیستم ضد برفک و کمپرسورهای قدرتمند باعث می شود که در نهایت یخچال انرژی را به صورت بهینه مصرف کند. یخچال های صنعتی با انتقال گرما به خارج از کابین به خوبی از مواد غذایی شما نگهداری می کنند.

کاربرد یخچال صنعتی

یخچال های صنعتی به یخچال های تجاری نیز شهرت دارند. به طور کلی تمام مشاغلی که نیاز به یخچال برای نگهداری محصولات خود دارند باید از یخچال صنعتی استفاده کنند. فروشگاه ها و مغازه هایی که با مواد غذایی سروکار دارند نیاز به نگهداری مناسب از محصولات خود خواهند داشت.

برای حفظ کیفیت محصولات استفاده از یخچال صنعتی غیرقابل چشم پوشی خواهد بود. بهره مندی از یخچال صنعتی می تواند به خوبی از تمام مواد غذایی شما به جهت جلوگیری از فاسد شدن محافظت کند.

انواع یخچال های صنعتی

به منظور رفع نیازهای کاربران و برای مصارف مختلف یخچال های صنعتی به شکل های متنوع و ویژگی های متفاوت طراحی و تولید می شوند. با این حال در حالت کلی یخچال های صنعتی به دو صورت عمودی یا ایستاده و کابینتی یا صندوقی طراحی می شوند.

یخچال صنعتی ایستاده معمولاً دارای چند طبقه است. برای ساخت درب یخچال از دو جنس فولاد ضد زنگ و همچنین شیشه استفاده می ‌شود. استفاده از فولاد می ‌تواند مقاومت درب را بالاتر برد. این در طول عمر بیشتری خواهد داشت. با این حال یخچال صنعتی با درب شیشه ای نیز مزایای خود را دارد. این نوع یخچال بدون باز و بسته کردن درب می ‌توانند محصولات داخل آن را به ما نمایش دهد. این ویژگی موجب می شود که از باز و بسته کردن بی جهت در جلوگیری شود. معمولاً در فروشگاه و سوپرمارکت از این نوع یخچال استفاده می شود. علاوه بر مشاهده محصولات درون آن از هدر رفت انرژی نیز جلوگیری می ‌شود. قنادی ها و آبمیوه فروشی ها نیز از این گونه یخچال ها استفاده می کنند. در نوع طراحی درب نیز انواع مختلفی وجود دارند. معمولاً این یخچال ها با یک، دو یا سه در طراحی می شوند.

نوع دیگری از یخچال های صنعتی، یخچال صنعتی کابینتی است. این یخچال که علاوه بر خاصیت سرمایشی دارای کشو نیز است، مشکل کمبود جا را تا حد زیادی رفع می کند. مکان هایی که به علت کمبود جا امکان استفاده از کابینت را ندارند این نوع یخچال می تواند گزینه مناسبی برای آن ها باشد. در ساخت درب یخچال صنعتی کابینتی از شیشه و استیل استفاده می شود.

این نوع یخچال در طبقه های مختلف و معمولاً بین ۴ کشو تا ۹ کشو طراحی می شود. از لحاظ تعداد در نیز معمولاً بین دو درب تا ۶ درب برای طراحی این یخچال استفاده می شود. امروزه مراکز فروش یخچال صنعتی، انواع یخچال ها را ارائه می دهند. شما برای خرید یخچال متناسب با نیاز خود باید گزینه‌ های مختلفی را بررسی کنید.

خدمات فروش و خرید یخچال صنعتی

همانگونه که بیان کردیم یخچال های صنعتی در انواع و طرح های مختلف در دسترس قرار دارند. شما می توانید با خرید یخچال صنعتی از یک مرکز فروش یخچال صنعتی معتبر نیازهای خود را برطرف کنید. خرید یخچال صنعتی از مراکز فروش معتبر می ‌تواند مزایایی برای شما داشته باشد. شما می توانید با مراجعه به یک مرکز فروش یخچال صنعتی انواع یخچال ها بررسی کرده و متناسب با نیاز خود یخچالی را خریداری کنید.

یخچال های صنعتی امروزه در انواع مختلف مانند یخچال ویترینی، یخچال های ایستاده و روباز، فریزر ایستاده فروشگاهی، یخچال شیشه خم و فریزر خوابیده یا جزیره‌ای تولید می شوند. ارائه خدمات پس از فروش به هنگام خرید یخچال صنعتی توسط فروشنده می تواند برای افراد مهم باشد

بهره ‌مندی از گارانتی یخچال خریداری شده از دیگر مزایای مراجعه به یک مرکز فروش یخچال صنعتی معتبر خواهد بود. شرایط بالا موجب می‌شود که شما با خرید یخچال صنعتی مناسب بتوانید نیازهای خود را به خوبی برطرف کنید.

سخن پایانی

خرید لوازم صنعتی نیازمند داشتن اطلاعات مناسب است. چنانچه شما قصد خرید یخچال صنعتی را دارید باید ویژگی‌ها و خصوصیات آن را به خوبی شناخته باشید. یخچال و فریزرهای صنعتی با کاربردهای متفاوت و قدرت موتور گوناگون امروزه در بازار در دسترس قرار دارند. شما هنگام مراجعه به مرکز فروش یخچال صنعتی باید تمام نیازهای خود را شرح دهید. کمپرسورهای متفاوت، ابعاد گوناگون و طراحی ‌های متنوع می تواند پاسخگوی نیازهای شما باشند.