روش های ارسال

- ارسال کالا در روزهای کاری بر اساس مسافت انبار به محل تحویل کالا، در فاصله 24 تا 72 ساعت کاری صورت می گیرد.

- ارائه کارت شناسایی معتبر در هنگام تحویل کالا الزامی است.

- ارائه آدرس کامل همراه با کد پستی معتبر الزامی است.

- تحویل سفارش در اماکن عمومی همچون رستوران، کافی نت، باشگاه، هتل و مانند آن امکان‌پذیر می باشد.

- در شرایط غیر عادی مانند بارندگی شدید برف و ترافیک های اسفند ماه که مانع از تحویل کالا می گردد زمان ارسال افزایش می یابد.

- کالاها بر اساس موقعیت جغرافیایی و وزن آنها و همچنین میزان حساسیت آنها بر اساس یکی از روشهای ارسال با پیک، ارسال با پست، ارسال از طریق باربری صورت می گیرد و هزینه ی آن برعهده خریدار میباشد. در صورت نیاز به اطلاع از نوع حمل کالای خود با شماره های مجموعه تماس حاصل فرمایید.

روش های پرداخت

کاربران سایت می توانند در هنگام ثبت سفارش، نحوه ی پرداخت خود را انتخاب کنند.

روش های پرداخت در نظر گرفته شده در این مجموعه عبارت است از :

1. پرداخت کامل از طریق درگاه اینترنتی : در این روش پس از طی مراحل خرید و مشاهده اتمام فرآیند خرید، کد رهگیری صادر می گردد. این کد به منزله ثبت قطعی این پرداخت برای سفارش است و نیازی به اطلاع دادن پرداخت سفارش نیست و سفارش به صورت خودکار وارد مراحل آماده سازی و ارسال می‏ شود.

2. پرداخت چند درصد از سفارش از طریق درگاه اینترنتی : در این روش بین 40 تا 70 درصد از کل مبلغ کالا پرداخت میشود و پس از پرداخت کد رهگیری صادر میگردد و مابقی حساب هنگام تحویل کالا انجام گیرد.

3. پرداخت به صورت کارت به کارت : پرداخت کل یا درصدی از مبلغ کل سفارش به صورت کارت به کارت انجام گیرد سپس مابقی حساب هنگام تحویل کالا انجام گیرد.

- توجه داشته باشید برای پرداخت اینترنتی لازم است قبلا رمز دوم (رمز خرید اینترنتی) کارت بانکی خود را فعال کرده باشید.

4. |پرداخت باقی مانده حساب با کارت بانکی در محل تحویل : در صورت انتخاب پرداخت درصدی از سفارش در محل تیم تحویل دهنده کالا با خود دستگاه‏‏ های کارت خوان سیار (POS) خواهند داشت لذا میتوانید هنگام تحویل سفارش در محل، با استفاده از کارت های عضو شبکه شتاب پرداخت خود را انجام دهید.

- توجه داشته باشید که تحویل‌گیرنده سفارش هنگام دریافت کالا، باید مدرک شناسایی معتبر همراه داشته باشد.

شرایط بازگشت کالا

هدف این سایت رضایت کامل مشتریان است. به این منظور امکان بازگشت کالاهای مجاز تا 2 روز از زمان تحویل امکان پذیر است.

جهت بازگشت کالا، نیاز است فرم مرجوع کردن کالا در سایت را تکمیل فرمایید. تیم فروش ظرف 3 روز کاری با شما تماس خواهند گرفت.

- در صورت بازگشت کالا هزینه ی حمل برعهده خریدار میباشد.

به دلایل بهداشتی، امنیتی و یا شخصی سازی شدن محصولات برخی از کالاها امکان مرجوع شدن را ندارد. جهت مشاهده لیست این کالاها اینجا کلیک فرمایید.

لطفا به نکات زیر توجه فرمایید:

- درصورت وجود مغایرت بین کالای ارسالی و سفارش خود لطفا از بازکردن بسته بندی خوداری کرده و حداکثر تا 48 ساعت مغایرت را از طریق فرم مربوطه اعلام فرمایید.

- در صورت بازگشایی بسته بندی و معیوب بودن کالا موارد را حداکثر تا 24 ساعت از طریق فرم مربوطه به مسئولین سایت اطلاع دهید. تیم پشتیبانی در کوتاه ترین زمان با شما تماس خواهند گرفت.

- پس از بررسی و موافقت جهت مرجوع کردن کالا، مشتری میبایست شماره کارت بانکی که حساب آن به نام صاحب پروفایل میباشد را به مجموعه اعلام نماید.

حفظ حریم شخصی

مستر سرما تاکید بسیاری بر اصول حفظ اطلاعات و حریم خصوصی کاربران این سایت دارد. این سند شامل توضیحی درباره اطلاعات خصوصی و نحوه استفاده از این اطلاعات است که مستر سرما از کاربران سایت جمع آوری می کند. این اطلاعات شامل مواردی است که مخصوص هر کاربر بوده و به کمک آن ها می توان کاربران را به صورت منحصر به فرد شناسایی نمود. برای نمونه می توان به نام، نشانی، نشانی الکترونیک (ایمیل)، شماره تلفن و سایر اطلاعاتی که به صورت عادی در دسترس عموم مردم نیست اشاره نمود.

اطلاعات جمع آوری شده و نحوه استفاده از آن ها

• شما با ثبت نام در درج مشخصات خود از قبیل نام و نام خانوادگی٬ ایمیل را در اختیار ما قرار می دهید.

• شما پس از ورود به حساب کاربری، به عنوان کاربر مستر سرما شناخته خواهید شد و کلیه اطلاعات مذکور و اطلاعاتی مانند تراکنش ها، پرداخت ها و اطلاعات فردی شما در اختیار مستر سرما محفوظ خواهد بود.

• اطلاعاتی از قبیلIP شما، اطلاعات کوکی ها و صفحات مشاهده شده توسط شما را نیز نگهداری خواهد کرد. از اینگونه اطلاعات تنها در موارد آگهی و خبرنامه و محتویات متناسب با شما استفاده خواهد شد و در اختیار سازمان ها و افراد غیر قرار نخواهد گرفت.

• مستر سرما اطلاعات شما را حذف نخواهدکرد بجز در مواردی که شما از قوانین منعکس شده در بخش شرایط و ضوابط تخطی نموده و به غیراز قوانین حفظ حریم به عملکرد شما وجود داشته باشد.

اطلاعات شخصی

مستر سرما ممکن است به دلایل متعددی مانند دریافت سفارش، عضویت در سایت، پیگیری درخواست های پشتیبانی و … از شما اطلاعاتی را درخواست نماید که می تواند شامل اطلاعات هویتی ، مدارک هویتی، اطلاعات لازم برای ورود به سرویس های خریداری شده و… باشد. این اطلاعات نزد مستر سرما محفوظ بوده و بدون وجود مجوزهای قانونی، هیچ شخص، سازمان یا ارگانی حق دسترسی به این اطلاعات را نخواهند داشت.

ویرایش و تغییر اطلاعات شخصی

• شما می توانید کلیه اطلاعات شخصی خود را در بخش مربوط به حساب من تغییر داده و ویرایش کنید. این اطلاعات شامل کلیه اطلاعاتی است که شما در سایت وارد کرده اید.

• حساب شما توسط شما قابل حذف شدن از سیستم نمی باشد و تنها توسط مدیریت امکانپذیر است.

محدودیت دسترسی به اطلاعات

• مستر سرما دسترسی کارمندان خود به اطلاعات کاربران را محدود نموده و تنها مدیر سایت که ارتباط مستقیم با کاربران دارند، دسترسی به کلیه اطلاعات خواهند داشت.

• کلیه رمزهای عبور به صورت رمز شده در پایگاه داده های نگهداری شده و در فرآیند رمزگذاری بیشترین تلاش در استفاده از الگوریتم ها و روش های پیشرفته شده است.

• کلیه اطلاعات مربوط به سیستم در زیرساخت های محافظت شده و در مکان های امن نگهداری می شوند.

• امیدواریم که با رعایت بیشترین میزان در حفاظت از اطلاعات شما، اطمینان خاطر لازم به شما مشتریان گرامی در استفاده از سیستم را داده باشیم. در صورت هرگونه سوال و یا پرسشی، درخواست خود را تلفنی و یا از طریق بخش تماس با ما به اشتراک بگذارید.