آبسردکن بدنه استیل

بسردیکی از تجهیزات پرکاربرد در مکان هایی همچون باشگاه های ورزشی، بیمارستان ها و اداره ها، فروشگاه ها، مغازه ها و شرکت ها آبسرد کن بدنه استیل است. در فصول گرم سال یکی از اساسی ‌ترین نیازهای افراد نوشیدن آب خنک است، این مدل از آبسردکن ها معمولاً در مکان های پر تردد می توانند نیاز افراد را تامین کنند.

به هنگام تشنگی خصوصا در فصول گرم سال نوشیدن جرعه ای آب خنک می ‌تواند بسیار گوارا باشد. تجهیزات و دستگاه های صنعتی معمولاً در مدل ها و اندازه های مختلفی طراحی و تولید می شوند و آبسردکن بدنه استیل نیز جزو آب سرد کن صنعتی بوده و مانند سایر تجهیزات امروزه در مدل ها و اندازه های مختلفی طراحی و تولید می شود، قیمت آبسردکن استیل با توجه به طرح و اندازه تولید شده می تواند متفاوت باشد. مشتری معمولاً با توجه به نیاز خود اقدام به خرید آبسردکن بدنه استیل می کند.

مکان ‌های کوچکتر معمولاً با خرید آبسردکن های استیل متوسط و کوچک نیاز خود را برطرف خواهند کرد. با این حال در طرف مقابل مکان های پرترددی مانند بیمارستان ها، خیابان ها و همچنین فروشگاه‌ های بزرگ نیاز به خرید آبسردکن بزرگتر خواهند داشت.

انواع آبسردکن بدنه استیل

همانگونه که بیان کردیم آبسردکن ها در انواع و طرح‌ های مختلفی طراحی و تولید می‌ شوند. در بسیاری از آبسردکن ها با مخازن کوچک و یا با داشتن گالن هایی آب مورد نیاز را تامین می کنند. استفاده از این نوع آبسردکن در مکان های کوچک و خلوت و اداره ها کاربرد فراوان دارند.

نوع دیگری از آبسردکن ها که دارای بدنه ‌ای از جنس پلاستیک فشرده هستند، نیز برای استفاده در فضاهای سرپوشیده و همچنین کوچک می تواند کاربردی باشد. در واقع این نوع آبسردکن گنجایش زیادی ندارد. از مشکلات این نوع آبسردکن می ‌توان به عدم مقاومت در برابر رطوبت، بارندگی و تغییرات آب و هوا نام برد.

با این حال در برابر تمام این مشکلات امروزه آبسردکن بدنه استیل با قابلیت های بسیار بیشتر برای افراد در دسترس هستند. قیمت آبسردکن تمام استیل با توجه به کارایی و بازده مناسب می تواند مقرون به صرفه باشد.

آبسردکن بدنه استیل با ورقه های استیل تولید می شود. متریال به کار رفته در این نوع آبسردکن به گونه ‌ای است که بتوان آن ها را در تمام فضاهای باز و بسته مورد استفاده قرار داد.

دقت داشته باشید که هنگام خرید آبسردکن بدنه استیل جنس استیل آن را نیز بررسی کنید. آبسردکن استیل معمولاً دارای فلزی ضد آب و ضد زنگ خواهد بود. این ویژگی موجب می ‌شود که آبسردکن شما در دراز مدت مقاومت خود را حفظ کرده و دچار خرابی و پوسیدگی نشود.

مزایای خرید آبسردکن بدنه استیل

خرید آبسردکن استیل نسبت به سایر آبسردکن ها می ‌تواند مزایایی برای شما داشته باشد. شما با خرید یک آبسردکن استیل می‌ توانید در تمام فضاها از آن استفاده کنید. این در حالی است که آبسردکن های مدل دیگر قابلیت استفاده در فضای باز را ندارند.

مزیت دیگر استفاده از این نوع آبسردکن می تواند ظرفیت بالای آن ها برای استفاده در مکان های بزرگ باشد. مکان های پرتردد نیاز به یک آبسردکن برای تامین آب خنک خواهند داشت. این شرایط موجب می شود که استفاده از یک آبسردکن بدنه استیل با ظرفیت بالا لازم به نظر برسد.

از دیگر مزایای استفاده از آبسرد کن بدنه استیل می ‌تواند قابلیت اتصال به شیر آب شهری باشد. شما با اتصال مخزن به لوله کشی آب شهری می ‌توانید آب را خنک کنید و به فکر بی آب شدن آبسردکن نباشید.

تفاوت دستگاه های آب سرد کن استیل

آبسردکن ها معمولاً دارای تفاوت‌ هایی در نحوه ساخت هستند. افراد با توجه به نیاز خود آبسردکن مورد نظر خود را انتخاب می کنند. تفاوت های عمده آبسردکن بدنه استیل می توانند گزینه های زیر باشند.

جنس بدنه آبسردکن

در ساخت جنس بدنه آبسردکن های استیل معمولاً از دو نوع استیل استفاده می شود. استیل مرغوب که می تواند مقاومت بسیار بالایی در شرایط آب و هوایی مختلف داشته باشد. این نوع آبسردکن قابلیت مقاومت در برابر آب را دارد.

نوع دوم از آبسردکن بدنه استیل به لحاظ فلز ساختاری استفاده از استیل معمولی است. این نوع استیل در برابر بارندگی و تغییرات دما همچنین در مواجهه با رطوبت مقاومت بالایی ندارد. با گذشت زمان بدنه این آبسردکن دچار پوسیدگی و زنگ زدگی خواهد شد. به همین علت در محیط های سرپوشیده استفاده از این آبسردکن می تواند کاربردی تر باشد.

تعداد شیر

به طور معمول در ساخت آبسردکن های استیل از ۱ تا 4 شیر استفاده می شود. با توجه به نیاز افراد و میزان رفت و آمد از مکان مورد استفاده می توان گزینه مناسبی را انتخاب کرد. توجه داشته باشید که در طرز قرار گرفتن شیرها تفاوت ‌هایی وجود دارد. شیرها نیز دارای مدل های دو شیر، سه شیر، شیرهای ساده خطی، شیر سه طرفه و شیرهای فشاری هستند.

گنجایش و ظرفیت

از مهمترین دلایل استفاده از آبسردکن در مکان های مختلف میزان ظرفیت آن است. شما با توجه به فضای مورد نیاز و همچنین میزان رفت و آمد افراد می توانید از آبسردکن های ۲۰ لیتری، 30 لیتری و همچنین 40 لیتری استفاده کنید.

برند و قدرت موتور دستگاه

امروزه آبسردکن ها معمولاً در برندهای مختلف تهیه می شوند. شرکت های مختلفی نظیر کلترون، سیبربا و سکاپ از معروفترین شرکت های تولید کننده آبسردکن هستند. قیمت انواع آبسردکن های استیل با توجه به شرایط بالا می ‌تواند متفاوت باشد.

میزان خنک کردن آب در ساعت

آبسردکن با گنجایش بسیار بالا و پایین و با قدرت موتور مختلف در بازار موجود هستند. هر کدام از آبسردکن ها قابلیت خنک کردن آب به میزان مشخصی را دارند. با توجه به میانگین مصرف روزانه خود شما باید اقدام به خرید آبسردکن مناسب کنید.

قیمت آبسردکن استیل

شما باید با توجه به نیاز خود اقدام به خرید آبسردکن بدنه استیل کنید. با این وجود آبسردکن های مختلف در انواع گوناگون امروزه طراحی و تولید می ‌شود. یکی از شرایطی که در قیمت آبسردکن تمام استیل تاثیر دارد می ‌تواند ضمانت پس از فروش باشد.

به شما پیشنهاد می دهیم که در هنگام خرید آبسرد کن به تمام آن چه در مطالب بالا به آن اشاره داشتیم، دقت داشته باشید تا در نهایت با مشکل رو به رو نشوید.